GABINET

Z prawdziwą przyjemnością zapraszam Państwa do Gabinetu Kosmetycznego Revitalis.
W ofercie proponuję skorzystanie z szerokiej gamy usług kosmetycznych przygotowanych pod kątem indywidualnych wymagań zarówno dla Pań jak i Panów.

Wśród zabiegów kosmetycznych, cieszących się dużym zainteresowaniem, proponuję zabiegi na twarz, szyję i dekolt, wpływające na poprawę stanu skóry. W ofercie znajdziecie Państwo również zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni i stóp. Szeroko pojętą stylizację paznokci żelem oraz akrylem. Dodatkowo w Gabinecie Kosmetycznym Revitalis mogą skorzystać Państwo z depilacji ciała, wypielęgnować oprawę oka oraz wykonać makijaż dzienny, wieczorowy bądź okolicznościowy.
Wszystkie zabiegi otoczone są szczególną starannością oraz relaksującą atmosferą. Specjalne zestawienia kosmetyków, indywidualnie dobrane preparaty nadają zabiegowi rangę rytuału na który warto poświęcić czas i środki. Relaksacyjna, odprężająca atmosfera na długo pozostanie w Państwa pamięci.
Zapraszam do odwiedzenia Gabinetu Kosmetycznego Revitalis oraz do zapoznania się ze szczegółową ofertą Gabinetu, a także skorzystania z proponowanych usług kosmetycznych. Mam nadzieję, że wysoko zostaną one przez Państwa ocenione dając zadowolenie i komfort w codziennym funkcjonowaniu.

mgr Katarzyna Żywicka
Kosmetolog